המוצרים שלנו | חדרי קירור הקפאה מודולריים

חדרי קירור ו/או הקפאה מודולריים

חדרי קירור ו/או הקפאה מודולריים נמצאים בשימוש נרחב בעסקים מתחומים רבים כמו מסעדנות, חקלאות, תעשיית תרופות, מזון, רשתות שיווק קמעונאי וסיטונאי, מטבחי בתי מלון וקייטרינגים וגם בעסקים קטנים ובינוניים הדורשים מקום לקירור או הקפאה. היתרון של חדרי קירור או הקפאה  מודולריים הוא  ההתקנה המהירה והקלה שלהם , לה לא נדרש כוח אדם כמו בהתקנה של חדרים לא מודולריים. וכך כבר משלב ההתקנה הלקוח נהנה  מחיסכון בכוח אדם ובזמן התקנה וכל זה באיכות הגבוהה ביותר  מיוצרת עפ"י תקנים אירופאיים מתקדמים.

 

אפשרויות ייצור

חדרי קירור ו/או הקפאה סטנדרטיים עם דלת הזזה או דלת כנף. חדרי קירור עם חזית מזכוכית מבודדת 4-8-4 לחנויות פרחים, משקאות , לעסקים שדרוש להם חדר קירור וגם וויטרינה.חדרי קירור ו/או הקפאה עם רצפה מבודדת ובלי רצפה מבודדת המותקנים ישירות לרצפת בטון  או קרמיקה.חדרי קירורו/או הקפאה לא סטנדרטיים מבחינת הצורה. אפשרות לבניית חדר בכל צורה. חדרי קירור ו/או הקפאה קטנים וגדולים יחסית.

 

רכיבים של חדרי קירורו/או הקפאה

חדרי קירורו/או הקפאה עשויים מסנדוויץ' פנלים בעובי 80 , 100 מ"מ באיכות גבוהה ביותר. חיבור בין הפנלים באמצעות מנעול חיבור מיוחד של חברה איטלקית "VERKOS" המעניק חיבור הרמטי, מהירות וקלות בהתקנה וגם בפריקה במקרים בהם העברת חדר קירור ממקום למקום. הדלתות של חדרי הקירור ו/או הקפאה מצוידות בפרזול איטלקי איכותי ובטיחותי ביותר המעניק ללקוח שימוש בדלת לאורך זמן רב. סנדוויץ' פנלים של חדרי קירור ו/או הקפאה מודולריים עשויים משני פחים של פלדה מגולוונת בעובי 0.5 מ"מ במילוי פוליראוטן PUR .

 

אפשרויות ציפוי

פלדה מגולוונת

פלדה מגולוונת צבועה לפי קטלוג צבעים RAL

נירוסטה AISI 304 (למוצרי מזון)

 

אספקה של חדרי קירור מודולריים - 30 ימי עבודה.

חדרי קירור מודולריים לבנייה עצמית

2X2X2.75 מטר ברוטו כולל ריצפה טרומית מבודדת כולל דלת - במחיר קומפלט 6900 ש"ח

כולל אחריות ושרות מלאים