המוצרים שלנו | חדרי קירור לפרחים

חדרי קירור לפרחים

מגדלי פרחים וחנויות פרחים משתמשים בחדרי קירור לאחסון פרחים ושמירה על טריותם. חדרי קירור לשימור פרחים יכולים להיות מודולריים וגם לא מודולריים .  אפשרויות יצור

חדרי קירור עם חזית מזכוכית מבודדת 4-8-4 לחנויות פרחים, חנויות משקאות ולעסקים שדרוש להם גם חדר קירור וגם ויטרינה. חדרי קירור עם מספר חזיתות מזכוכית . חדרי קירור גדולים לאחסון פרחים עבור מגדלי פרחים.

 

רכיבים של חדרי קירור ו/או הקפאה

חדרי קירור לשימור פרחים עשויים מסנדוויץ' פנלים בעובי 60  80, 100 מ"מ באיכות גבוהה ביותר. חיבור סנדוויץ' פנלים בחדרים לא מודולריים הוא חיבור שקע-תקע. אנחנו מספקים את כל החלקים הנדרשים לחיבור סנדוויץ' פנלים כמו זוויות ייחודיות פנימיות וחיצוניות, ברגים מיוחדים ועמידים בטמפרטורות נמוכות  ואת כל יתר החלקים הנדרשים להתקנה, כך שמתקיני החדר מקבלים יחד עם רכיבים כמו סנדוויץ' פנלים ודלתות את כל החלקים הנדרשים להקמת והפעלת החדר עד הבורג האחרון. חיבור בין הפנלים באמצעות מנעול חיבור מיוחד של חברה איטלקית "VERKOS" בחדרים מודולריים המעניק חיבור הרמטי, מהירות וקלות בהתקנה וגם בפריקה בעת העברת חדר קירור למקום אחר. 

 

דלתות של חדרי קירור\ הקפאה מצוידות בכמה סוגי פרזול שונים ,פרזול איטלקי MTH , פרזול ספרדי KIDE לדלתות הזזה ופרזול גרמני Rahrbach לדלתות כנף גדולות במיוחד. כל סוגי הפרזול מיוצרים באירופה ע"י היצרנים הגדולים והמובילים בתחום, המבטיחים  איכות, בטיחות  ועמידות לאורך זמן רב. סנדוויץ' פנלים של חדרי קירור לפרחים  עשויים משני פחים של פלדה מגולוונת בעובי 0.5 מ"מ במילוי פוליראוטן PUR, או  פולייזוציאנורת PIR של חברת Dow Chemical (גרמניה) . חזית מזכוכית עשויה מזכוכית מבודדת 4-8-4.

 

אפשרויות ציפוי 

פלדה מגולוונת

פלדה מגולוונת צבועה לפי קטלוג צבעים RAL

נירוסטה  AISI 304 (למוצרי מזון)

נירוסטה  AISI 430

 

זמן אספקה של חדרי קירור מודולריים - 30 ימי עבודה.